40 či 70 let, hollywoodské hvězdy se této barvy nebojí! Růžové lodičky jsou hit, tady je 15 tipů

0
428
beautiful fashion woman on high heels near Eiffel tower in Paris, France

Černá, hnědá, neutrální tóny – dámské lodičky jsou právě v těchto barvách nejčastější volbou u většiny žen. Ale co takhle sáhnout po výrazné růžové? Že na to už nemáte věk, přesvědčíme vás o opaku…

Herečka Helen Mirren je posilou novinky Shazam! Fury of the Gods.

Na letošní akci CinemaCon v Las Vegas se objevily hned dvě dámy, které spojovalo několik věcí – kromě toho, že jsou talentovanými herečkami a umělkyněmi, obě mají zjevně v oblibě růžovou barvu. Na nohou. Herečka a režisérka Olivia Wilde, ale také její starší kolegyně – držitelka Oscara Helen Mirren. Obě dámy si obuly lodičky v barevně poutavém odstínu.

Britská hvězda Mirren má sice dávno po sedmdesátce, ale barvy mají v jejím šatníku (a také „botníku“) pevné místo. Zkombinování bílé košilové halenky se zelenou vzorovanou sukní osvěžila právě lodičkami v sytějším růžovém odstínu.

Isolated on blue green background with copy space.

Olivia Wilde s růžovými lodičkami s výraznější špičkou.
V případě Olivie Wildeové také došlo ke kombinování barevných tónů. Její světle růžové žvýkačkové lodičky s výraznějším špicí a po devadesátá léta doplnily kalhotový kostým v intenzivní modré barvě.

Růžová barva na nohou při tom patří mezi oblíbené iu tak slavných dam jako je Victoria Beckham, španělská královna Letizia či herečka Katie Holmes. Možná si je oblíbíte i vy (pokud už tedy pár kusů doma nemáte). Vybrali jsme pro vás 15 tipů, přičemž většina z nich je také za velmi rozumnou cenu. Ať se líbí, inspirujte se.

Předchozí článekCeny pohonných hmot a potravin v Maďarsku zatím neporostou, vláda prodloužila cenový strop do července
Další článekOdborník na výživu: Kterou zeleninu je lepší uvařit, a kterou je lepší sníst syrovou?